برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

یکشنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۸

بنزین سوپر هست، اما کم است

شلوغی پمپ بنزین‌های استان گیلان درپی شایعه  قحطی بنزین

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه جایگاه‌داران خراسان رضوی گفت: 6 جایگاه حساس در مشهد هستند که اگر هر روز یا هر یک روز و نیم 20 هزار لیتر بنزین سوپر در اختیار آن‌ها قرار گیرد، مشکل بنزین سوپر حل می‌شود.

ادامه مطلب...

این‌بار بالاجبار سرطان می‌کارند!

کشاورزی با آب‌های آلوده و فاضلاب در ساوه

ایسنا/مرکزی وقتی گزارش "اینجا سرطان می‌کارند" در تاریخ ۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ بر روی خروجی ایسنا قرار گرفت بازتاب گسترده‌ای به همراه داشت.

ادامه مطلب...

روزانه ۴۰۰ ایرانی سکته می‌کنند/بیشترین مبتلایان به ام اس تهرانی و اصفهانی هستند

بیماری عصبی

ایسنا/همدان مشاور وزیر بهداشت در امور توانبخشی گفت: در ایران سالانه ۱۵۰ هزار نفر و روزانه ۴۰۰ نفر به سکته مغزی دچار می شوند که این بیماری رتبه نخست بیماری‌های کشور است.

ادامه مطلب...

لرزه 7887 باره کرمانشاه بعد از زلزله 7.3 ریشتری

زمین لرزه

ایسنا/کرمانشاه مسئول شبکه لرزه‌نگاری استان کرمانشاه از وقوع 7887 زلزله بعد از زمین‌لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان 1396 تاکنون در گستره استان خبر داد و گفت: نباید فراموش کنیم کرمانشاه لرزه‌خیز است و همیشه باید آمادگی لازم را داشته باشیم.

ادامه مطلب...

آغاز به‌کار نمایشگاه شیرینی و شکلات در کرمانشاه

نمایشگاه شیرینی و شکلات

ایسنا/کرمانشاه مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه از آغاز به‌کار نمایشگاه سراسری شیرینی، شکلات و مواد غذایی در کرمانشاه خبر داد.

ادامه مطلب...

"دو شغله" بودن قانونی یا فرار از قانون؟

دو شغله ها

ایسنا/اصفهان دو شغله بودن موضوعی است که این روزها بحث‌های زیادی درباره آن مطرح می‌شود اما افرادی که دو شغل در برخی ادارات دارند معتقد نیستند که کارشان غیرقانونی است.

ادامه مطلب...

پسته ورامین ‌در بازار هیچ جایی ندارد

پسته

ایسنا/تهران یکی از چالش های بزرگ در حوزه پسته ورامین این است که پسته ورامین به اسم دامغان در بازار عرضه می شود، پسته این دیار با بهترین کیفیت در بازار هیچ جایگاهی ندارد و این مسئله یک ضعف بسیار بزرگ است.

ادامه مطلب...

آغاز مستندنگاری شهرگور

شهر گور فیروزآباد

ایسنا/فارس مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از آغاز فصل اول از پروژه مستندنگاری پلان سازهای شهر جهانی گور در شهرستان فیروزآباد، خبر داد.

ادامه مطلب...

فوت زن و مرد زلزله زده سرابی بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن

گازگرفتگی

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از فوت زن و مرد زلزله زده اهل روستای شالقون سراب بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن در چادر خبر داد.

ادامه مطلب...

نخستین جشنواره انار سریزد مهریز برگزار شد

جشنواره انار سریزد

ایسنا/یزد نخستین جشنواره انار روستای تاریخی و کهن سریزد در شهرستان مهریز امروز با استقبال بی‎نظیر مردم و گردشگران آغاز شد.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی